Hurtowania elektryczna – Onas

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „EKO” Tomasz Borecki i Adam Pasek Sp.j, rozpoczęło swoją działalność handlową w branży elektrycznej i elektrotechnicznej w 1999 roku. Początkowo firma działała na terenie Olkusza. Obecnie P.H.U Eko posiada dodatkowo punkt sprzedaży w Wolbromiu przy ul.1-go Maja 11 oraz w Zawierciu przy ulicy Daszyńskiego 55.

W 2005 roku nasza firma przystąpiła do rozmów z innymi hurtowniami elektrycznymi na temat stworzenia wspólnej grupy zakupowej.  Z końcem tego roku wraz z siedmioma innymi hurtowniami P.H.U EKO podpisała umowę założycielską nowego podmiotu o nazwie EL-Sigma. Obecnie firma działa w strukturach El-Sigmy, uczestnicząc we wspólnych zakupach i realizując wspólną politykę handlową ze stowarzyszonymi hurtowniami elektrycznymi.

P.H.U. EKO swoją działalność opiera na wyspecjalizowanej kadrze, która posiada dużą wiedzę i doświadczenie zdobyte na przełomie 17 lat funkcjonowania firmy. Z każdym kolejnym rokiem, dostosowujemy się do wymagających warunków rynku, realizując zamówienia na osprzęt oświetleniowy i elektryczny „od żarówek zaczynając a na słupach oświetleniowych kończąc”.

Podstawowym celem naszej działalności jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Gwarantujemy rzetelność i solidność. Zapraszamy do współpracy.

Promocje

LED

Mocne światło
w najniższej cenie

Czytaj więcej

Taniej

PRZEDŁUŻACZE
W dobrych cenach

Czytaj więcej