Hurtowania elektryczna – Onas

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Eko” Tomasz Borecki i Adam Pasek Sp.j. rozpoczęło swoją działalność handlową w branży elektrycznej i elektrotechnicznej w 1999 roku. Początkowo firma działała na terenie Olkusza. Obecnie P.H.U Eko dodatkowo prowadzi punkt sprzedaży w Wolbromiu przy ul.1-go Maja 11 oraz w Zawierciu przy ulicy Daszyńskiego 55.

W 2005 roku nasza firma przystąpiła do rozmów z innymi hurtowniami elektrycznymi na temat stworzenia wspólnej grupy zakupowej.  Z końcem tego roku wraz z siedmioma innymi hurtowniami P.H.U EKO podpisała umowę założycielską nowego podmiotu o nazwie EL-Sigma. Obecnie firma działa w strukturach El-Sigmy, uczestnicząc we wspólnych zakupach i realizując wspólną politykę handlową ze stowarzyszonymi hurtowniami elektrycznymi.

P.U.H EKO swoją działalność opiera na wyspecjalizowanej kadrze, która ma dużą wiedzę i doświadczenie zdobyte na przełomie 17 lat funkcjonowania firmy. Z każdym kolejnym rokiem dostosowujemy się do wymagających warunków rynku. Realizujemy zamówienia na osprzęt elektryczny i oświetleniowy od żarówek zaczynając, a na słupach oświetleniowych kończąc.

Podstawowym celem naszej działalności jest satysfakcja klienta. Gwarantujemy rzetelność i solidność. Zapraszamy do współpracy.

 

Rozważna Firma

Promocje
WI-FI

Wyłącznik nożny

Czytaj więcej
Nowość

Produkty Nowodvorski

Czytaj więcej